O nas

O Nas 1

Firma powstała w 2010 roku. Początkowo na rynku opomiarowania mediów działaliśmy pod nazwą Pomiar-Service S.C. Małgorzata i Krzysztof Kuziemkowscy, natomiast od 2012 roku, działamy także pod szyldem Pomiar Serwis Sp. z o.o.

Siedziba naszej firmy mieści się w Toruniu, natomiast jej całe centrum operacyjne: biuro/magazyn/warsztat/serwis umiejscowione są w Złotorii koło Torunia.

Zajmujemy się głównie obsługą przedsiębiorstw wodociągowych oraz komunalnych w zakresie dostarczania kompleksowych systemów opomiarowania wody, w tym wodomierzy, a także nowoczesnych rozwiązań z zakresu zdalnego odczytu oraz odczytu stacjonarnego GSM.

Świadczymy także usługi doradczo-szkoleniowe, zatem nie tylko sprzedajemy gotowy produkt, ale przede wszystkim wcześniej staramy się odnaleźć najlepsze rozwiązanie, dostosowane do potrzeb naszych Klientów, tak, aby mogli oni zyskać na dokładniejszym opomiarowaniu wody.

O Nas 2

Czym się zajmujemy?

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie typy i rodzaje wodomierzy:

  • jednostrumieniowe,
  • wielostrumieniowe,
  • objętościowe,
  • ultradźwiękowe,
  • przemysłowe,
  • suchobieżne oraz mokrobieżne z odseparowanym liczydłem,
    w standardzie przystosowane do zdalnego odczytu.

W klasie dokładności pomiaru od R100 do R400.

O Nas 4

Nasza firma dostarczy Państwu zarówno armaturę instalacyjną, potrzebną do prawidłowego montażu wodomierzy, jak również wodociągową, służącą do szybkiej i sprawnej eliminacji awarii na sieci.

O Nas 5

Oprócz sprzedaży, nasza firma zajmuje się doradztwem oraz publikacją materiałów technicznych, mających na celu uświadomienie Klientom jak ważnym zagadnieniem dla przedsiębiorstw wodociągowych jest prawidłowy dobór wodomierzy.

Organizujemy także szkolenia z zakresu gospodarki wodomierzowej oraz systemów zdalnych odczytów.

Projekt i wykonanie POLLYART

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies